مراکز گفتار درمانی کرمانشاه | مطب های گفتاردرمانی کودکان و بزرگسالان

در این برگه مراکز گفتار درمانی  کرمانشاه و استان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. لیستی از بهترین متخصص های گفتاردرمانی کرمانشاه به همراه نوع خدماتی که ارائه می دهند. ( حیطه تخصصی بزرگسالان و کودکان نیز مشخص شده است )

سایر مراکز گفتار درمانی کرمانشاه :

-
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه پارکینگ شهرداری خ حاج محمدتقی ساختمان کسری طبقه اول  /  ۰۹۳۰۲۲۷۳۰۴۲
کلینیک گفتار درمانی زهرا ذبیحی
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه انتهای سی متری دوم خیابان ابوریحان بیرونی کوچه ۲۱۵ پلاک۱  /  38365790  /  09363092292
مرکز خانواده و کودک کم شنوا.گفتاردرمانی تربیت شنیداری افازی اختلالات یادگیری لکنت زبان اوتیسم.عقب ما...
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه خیابان برق .میدان گلایول کوچه دوم شهدا کلینیک زانکو +989186427413  /  +989186427413
--
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه،بلوارشهید بهشتی روبه روی بیمارستان طالقانی..جمعیت هلال احمر   /  ۳۸۳۵۷۸۹۲  /  ۰۹۱۸۷۳۳۹۱۰۳
مرکز جامع توانبخش هلال احمر باتعرفه ی دولتی دارای خدمات *فیزیوتراپی *کاردرمانی *گفتاردرمانی ...
profile-pic
کرمانشاه  /  کرمانشاه پارکینگ شهرداری ـ خیابان محمد تقی ا صفهانی ـ خیابان منتظری ـ کلینیک گفتاردرمانی آوا  /  08337222489
--
profile-pic
کرمانشاه  /  خیابان دارایی، جنب دبستان رستگار،کلینیک توانبخشی کیمیا  /  08337230552
--
profile-pic
کرمانشاه  /  1)کرمانشاه.مسکن،.آخر مسكن خيابان طلافروش ها نبش خيابان طلافروش ها.طبقه اول (طبقه بالاي مغازه طلافروشي)هم كف با مطب دكترقبادي مطب گفتاردرماني نسا برپوش . 2)کرمانشاه ،برق.میدان گلایول،کوچه دوم برق.کلینیک زانکو آدرس سایت:www.barpooshslp.gigfa.com جهت هماهنگي و أخذ نوبت ومشاورات قبل از مراجع با شماره زيرتماس حاصل كنيد  /  09382429031  /  09382429031
--

توجه : اگر شما آسیب شناس گفتار و زبان مشغول به کار در کرمانشاه هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید می توانید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب، اطلاعات خود را ثبت کنید تا پس از اعتبار سنجی اطلاعات شما در لیست مراکز گفتار درمانی کرمانشاه نمایش داده شود.

مراکز و کلینیک ها گفتار درمانی کرمانشاه کودکان و بزرگسالان

بهترین دکتر گفتار درمانی در کرمانشاه کدام است؟

بسیاری از کاربران به دنبال بهترین دکتر گفتاردرمانی در کرمانشاه هستند. وب سایت سلام درمانگر در رابطه با این که کدام بهترین است هیچگونه ادعایی ندارد. از نظر ما بهترین مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان اداره شود، گفتار درمانگر دارای تجربه بالا و علم به روز باشد، بصورت تخصصی فعالیت کند و والدین را درگیر درمان کند و تمرینات کار در خانه را به آنها ارائه دهد.

در صورت نیاز به هر کدام از مراکز توانبخشی و مشاوره زیر بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید:
دکتر فیزیوتراپی کرمانشاه
متخصص کاردرمانی کرمانشاه
دکتر شنوایی سنجی کرمانشاه
مراکز مشاوره کرمانشاه

متخصص گفتاردرمانی در کرمانشاه تنها متخصصی است که اقدام به ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان در کودکان و بزرگسالان می نماید. جلسات بصورت انفرادی و در زمانهای سی دقیقه ای یا چهل و پنج دقیقه ای می باشد.

جلسات اول معمولا گفتاردرمانگر به تست و ارزیابی وضعیت مراجعه کننده می پردازد. پس از ارزیابی به شما می گوید دوره درمان چقدر طول می کشد. اگر بدنبال دکتر گفتاردرمانی کرمانشاه، مرکز گفتار درمانی کودکان، مرکز گفتار درمانی دولتی کرمانشاه و … هستید می توانید با تماس با یکی از این متخصصین اطلاعات مورد نیاز خود را بدست آوردید.

آسیب شناس گفتار و زبان چه خدماتی ارائه می دهد؟

گفتار درمان خوب در کرمانشاه اقدام به پذیرش، ارزیابی و درمان اختلالاتی نظیر :

  • لکنت زبان در کودکان
  • لکنت زبان در بزرگسالان
  • مشکل تلفظ حروف
  • دیر حرف زدن و مشکلات جمله بندی و تعریف داستان در کودکان
  • گفتار تودماغی
  • گرفتگی صدا و مشکلات صدا ( عکس برداری از حنجره )
  • از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی یا آسیب به مغز (آفازی)
  • پذیرش بیماریهایی که همراه با اختلالات زبان هستند مانند: اوتیسم، بیش فعالی، فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، سندروم داون، کم شنوایی، کاشت حلزون و…

به جز موارد شایعی که در بالا نامبرده شد یک متخصص گفتار درمانی در کرمانشاه مشکلات دیگری مانند مشکلات بلع در نوزادان و بزرگسالان را نیز پذیرش می کند.

بسیاری از کودکانی که در مدرسه مشکلاتی دارند مشکل آنها به دلیل اختلال در خواندن است که درمان آن متفاوت تر از درمانهای مدرسه است این اختلال نیز توسط گفتاردرمان کرمانشاه قابل درمان است.

در این برگه لیست مراکز گفتار درمانی کرمانشاه را برای شما آوردیم. در صورت نیاز به متخصص های شهرهای دیگر همچنین می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز گفتار درمانی کشور، لیست این متخصصین را به تفکیک شهر مشاهده کنید.

برخی از منابع :

سازمان نظام پزشکی
کرمانشاه