مراکز گفتار درمانی زاهدان | آدرس و شماره تلفن بهترین ها

در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی زاهدان و استان سیستان و بلوچستان را مشاهده می کنید. اطلاعات مطب هر متخصص و حیطه فعالیت او را مشاهده می کنید. لیستی از بهترین متخصص های گفتاردرمانی استان که همگی عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

سایر مراکز گفتار درمانی زاهدان :

profile-pic
زاهدان  /  دانشگاه علوم پزشکی زاهدان،سلامتکده،تیم تخصصی توانبخشی آوای مهر  /  09105040053
تیم درمانی تخصصی آوای مهر دارای مجوز از دانشگده علوم پزشکی زاهدان که تحت نظر مرتضی پودینه به درمان ا...
profile-pic
زاهدان  /  زاهدان، خیابان دانشگاه،جنب دانشگاه آزاد اسلامی،کلینیک سلامت فرهیختگان، کلینیک گفتاردرمانی صبور  /  09384918203  /  09384918203
کلینیک گفتار درمانی صبور، با رویکردی جدید در ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان، لکنت، اختلال تلف...
profile-pic
سراوان  /  سراوان،خیابان انقلاب نبش انقلاب دوم  /  09155480192
--

اگر شما آسیب شناس گفتار و زبان در زاهدان و استان سیستان و بلوچستان هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبار سنجی اطلاعات شما در لیست مراکز گفتار درمانی زاهدان نمایش داده می شود.

مراکز گفتار درمانی شهر زاهدان و استان سیستان و بلوچستان

بهترین مرکز گفتار درمانی در زاهدان چه مرکزی است ؟

از نظر مجله سلام درمانگر، متخصص گفتاردرمان خوب و یا بهترین مطب گفتار درمانی در زاهدان مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود. مراجعان آن از کیفیت کار آنها راضی باشند، به صورت تخصصی فعالیت کند و دارای مجوز معتبر از مراجع ذی ربط باشد.

فهرست کلینیک های پیشنهادی :
مراکز کاردرمانی زاهدان
کلینیک های شنوایی سنجی زاهدان
مراکز مشاوره و روانشناسی زاهدان
مراکز فیزیوتراپی زاهدان

درباره آسیب شناس گفتار و زبان چه می دانید؟

کلینیک های گفتاردرمانی توسط آسیب شناس گفتار و زبان (گفتار درمانگر) مدیریت می شوند. آسیب شناسان گفتار و زبان (گفتار درمانگر)، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. 

همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار، می توانند در زاهدان مطب گفتاردرمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

گفتار درمان خوب چه خدماتی ارائه می دهد؟

گفتار درمان خوب در زاهدان به پذیرش، ارزیابی و درمان اختلالات نظیر : لکنت زبان در کودکان، لکنت زبان در بزرگسالان، مشکل تلفظ حروف، دیر حرف زدن کودکان، گفتار تودماغی، گرفتگی صدا و مشلات صدا، از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی ( آفازی ) در کودکان و بزرگسالان عادی و یا کودکان و بزرگسالان دارای اتیسم، بیش فعالی، فلج مغزی، عقب ماندگی ذهنی، سندروم داون، کم شنوایی، کاشت حلزون و … می پردازند.

در این برگه لیست مراکز گفتار درمانی زاهدان و استان سیستان و بلوچستان را برای شما آورده ایم. همچنین لیستی از سایر مراکز گفتاردرمانی در شهرهای دیگر را برای شما گرداوری کرده ایم که می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به آن ها دسترسی داشته باشید:
مراکز گفتار درمانی سراسر کشور

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی
زاهدان