مراکز شنوایی سنجی ایلام | سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان

در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی ایلام و مراکز خدمات (تعمیر، فروش و خرید) سمعک ایلام را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی ایلام است که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. اگر بدنبال مراکز سنجش شنوایی هستید، می توانید از لیست زیر استفاده نمایید.

سایر مراکز شنوایی سنجی ایلام :

profile-pic
ایلام   /  ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه ادیب( پشت حوزه علمیه)، ساختمان پزشکان یاس، طبقه چهارم ، سمعک مهر
تجویز انواع سمعک های هوشمند ارزیابی و توانبخشی سیستم تعادل و سرگیجه(VNG) ارزیابی عصب شنوایی (ABR) ...
profile-pic
ایلام  /  چهار راه سعدی روبروی مطب دکتر امیری
مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک آلامتو انجام کلیه آزمون های تخصصی شنوایی سنجی ارزیابی و تو...
profile-pic
ايلام  /  ايلام خ سعدي جنوبي درمانگاه الزهرا  /  09185872265
-
profile-pic
ایلام  /  ایلام، خیابان سعدی جنوبی، کوچه حوزه علمیه، روبروی داروخانه کیمیا، مجتمع نفیس، طبقه دوم
-

اگر شما ادیولوژیست شاغل در شهر ایلام هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی ایلام نشان داده می شود.

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران مراکز شنوایی سنحی ایلام می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی بزرگسالان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مراکز شنوایی سنجی و سمعک ایلام

بهترین مرکز خرید سمعک و سنجش شنوایی در ایلام کدام مرکز است؟

مجله توانبخشی و روانشناسی سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام مرکز سنجش شنوایی بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی شناسی ایلام و یا مرکز سمعک ایلام، مرکزی است که ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • توسط ادیولوژیست با تجربه و با سطح علمی بالا مدیریت شود.
  • خدمات کامل و تست های کامل ارائه بدهد.
  • مراجعان از خدمات ارائه شده رضایت بالایی داشته باشند.
  • و …

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی در ایلام روی لینک مربوطه کلیک کنید.

درباره تست شنوایی نوزادان و اطفال چه می دانید؟

شنوایی سنجی نوزادان توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند، آزمون های مختلف شنوایی برای آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام  تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به هر دلیلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی سنجی نوزادان عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد. لیست مراکز شنوایی سنجی اطفال ایلام در بالا آورده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی نوزادان 

نکاتی پیرامون خرید سمعک

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. در حالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید سمعک ایلام، فروش سمعک، تجویز سمعک و تعمیر سمعک ایلام و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی ایلام  همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک ایلام را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در ایلام  را می بینید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انواع سمعک روی لینک زیر کلیک کنید: اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک.

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی در ایلام را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در سراسر کشور روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
ایلام