مراکز شنوایی سنجی گرگان | لیستی از بهترین کلینیک ها

لیست مراکز شنوایی سنجی  گرگان  که همگی معتبر هستند را مشاهده می کنید. در این مراکز آزمون های شنوایی سنجی ، نوار گوش، تست abr، سنجش شنوایی نوزادان تا بزرگسالان توسط دکتر شنوایی شناس گرگان انجام می شود.

سنجش شنوایی و نوار گوش گرگان

مراکز شنوایی سنجی گرگان :

---

فرشید غریبی

آدرس:
خیابان ولیعصر، بین عدالت های 10 و 12
تلفن پذیرش :
01732233531

مطب شنوایی و سمعک رویش

آدرس :
میدان شهرداری، روبروی پارک شهر، کوچه بوعلی، نبش بوعلی یکم، پلاک 18
تلفن پذیرش :
01732233452

ابواقاسم هروی

آدرس :
خیابان ولیعصر، کوچه بوعلی ۱، پلاک ۱۸
تلفن پذیرش :
071۳۲۲۲۱۴۷۶

اگر شما متخصص شنوایی سنجی در گرگان هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات کلینیک شنوایی کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی کلینیک شما نمایش داده می شود.

مراکز شنوایی سنجی گرگان

بهترین کلینیک سنجش شنوایی گرگان مرکزی است؟

هیچگاه نمی توان ادعا کرد که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی گرگان، مرکزی است که با مدیریت شنوایی شناس یا ادیولوژیست اداره شود. خدمات کامل و تست های کامل را ارائه دهد، مراجعان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند و همچنین سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد.

در صورت نیاز به آسیب شناس گفتار و زبان در گرگان و استان گلستان بر روی لینک زیر کلیک کنید:
متخصص گفتار درمانی گرگان

درباره سنجش شنوایی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان  در گرگان و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی به شکل ادیوگرام  ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد.

از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق نام مدیران کلینیک های شنوایی سنجی گرگان و استان گلستان می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود.

در این برگه لیست کاملی از مراکز شنوایی سنجی گرگان را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای دیگر روی لینک زیر کلیک کنید:
دکتر های شنوایی سنجی به تفکیک شهر

برخی از منابع:

سایت نظام پزشکی ایران
گرگان