مراکز شنوایی سنجی زنجان | بهترین مراکز سنجش شنوایی و خرید سمعک

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی زنجان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و مراکز خرید سمعک زنجان است که همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند.

مراکز شنوایی سنجی زنجان :

profile-pic
زنجان  /  زنجان -خیابان زینبیه شرقی-ایتدای خیابان دلجویی-طبقه 4-واحد 15
ارزیابی تخصصی شنوایی
profile-pic
زنجان  /  زنجان- چهارراه انقلاب- روبروی مخابرات- ساختمان پاستور- طبقه پنجم
غربالگری شنوایی نوزادان
profile-pic
ابهر  /  بلوار دکتر بهشتی خیابان فیاض بخش طبقه همکف بهزیستی ابهر .  /  09388824843
سنجش شنوایی - انواع سمعک نامرئی دیجیتال و هوشمند انواع باتری سمعک غربالگری شنوایی نوزادان و کودک...

فتاح رفیعی

آدرس :
سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه، ساختمان پزشکان فردوس، طبقه 1
تلفن پذیرش :
02433363403

ژاله نوروزی

آدرس:
زنجان، رو به روی بیمارستان امدادی، ساختمان پزشکان قائم
تلفن پذیرش:
02435243000

کلینیک زرتشت

آدرس:
خیابان سعدی وسط، ساختمان پزشکان زرتشت، طبقه 4، واحد 104
تلفن پذیرش:
02433335338

اگر شما ادیولوژیست شاغل در شهر زنجان هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا مشاهده نمی کنید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را در سامانه ثبت کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی زنجان نمایش داده می شود.

 مراکز شنوایی سنجی زنجان

بهترین ادیولوژیست و مرکز خرید سمعک در زنجان کدام است؟

وب سایت سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی در زنجان و یا مرکز سمعک زنجان، مرکزی است که ویژگی های زیر را داشته باشد:

  • توسط ادیولوژیست مجرب و با سطح علمی بالا مدیریت شود.
  • خدمات کامل و تست های مورد نیاز را ارائه دهد.
  • مراجعان از خدمات ارائه شده رضایت بالایی داشته باشند.
  • سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد.

وب سایت سلام درمانگر علاوه بر لیست مراکز شنوایی سنجی، لیست کاملی از مراکز گفتاردرمانی را نیز برای شما مخاطب عزیز گردآوری کرده است که برای مشاهده آن می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز گفتاردرمانی زنجان

درباره سنجش شنوایی در بزرگسالان چه می دانید ؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست شامل مراکز شنوایی سنحی زنجان می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی بزرگسالان داشته باشید بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

درباره شنوایی سنجی نوزادان و اطفال چه می دانید؟

شنوایی سنجی نوزادان توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند، آزمون های مختلف شنوایی سنجی مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به هر دلیلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی سنجی نوزادان زنجان عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد . لیست مراکز شنوایی اطفال زنجان در بالا آورده شده که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی نوزادان  بر روی لینک کلیک کنید.

برای خرید سمعک به چه نکاتی توجه کنیم؟

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید سمعک زنجان، فروش سمعک، تجویز سمعک و تعمیر سمعک زنجان و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی زنجان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی سنجی می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. بر اساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک زنجان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در زنجان را می بینید. در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:
اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک

لیست فوق شامل :  بهترین مراکز سنجش شنوایی زنجان ، دکتر سنجش شنوایی زنجان ، مراکز شنوایی سنجی زنجان ، شنوایی سنجی نوزادان زنجان ، خرید سمعک زنجان ، تعمیر و فروش سمعک زنجان است.

در این برگه لیستی از مراکز شنوایی سنجی زنجان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای مختلف کشور روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
زنجان