مراکز ارتوپدی فنی ارومیه | ساخت و فروش انواع پروتز…

در پایین لیستی از بهترین کلینیک ها و مراکز ارتوپدی فنی ارومیه را می بینید. کلینیک های معتبر زیر خدمات ساخت و فروش انواع پروتز ( کمر ، دست ، زانو ، پا و.. ) را در شهر ارومیه انجام می دهند.

مرکز ساخت و فروش پروتز در ارومیه

کلینیک ارتوپدی فنی بهگام

کارشناس ارتز و پروتز: هیوا شریفی
خدمات:
ساخت انواع پروتز، ارتز، کفش و کفی طبی و …
آدرس:
ارومیه، پنج راه اول، مدنی 2، جنب زیرگذر، ساختمان ماد، طبقه 4، واحد 5، کلینیک بهگام
تلفن پذیرش:
09122435527
04432257157

سایر مراکز ارتوپدی فنی ارومیه:

profile-pic
ارومیه  /  ارومیه پنج راه  /  09122435527
کلینیک در زمینه ارتز وپروتزارتوپدی فنی بهگام اولین کلینیک در استان...
profile-pic
ارومیه  /  خیام شمالی خان بابا خان ، ساختمان پزشکان میلاد نور کلینیک صبا  /  ۰۴۴۳۲۲۴۲۲۰۴
--
profile-pic
ارومیه  /  فلکه مخابرات. نبش خ حسنی. ساختمان انوشا. طبقه ۴.واحد ۱۵  /  ۰۴۴۳۳۴۷۹۳۱۵
--

توجه : اگر دارای کلینیک ارتوپدی فنی در ارومیه هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک می توانید مشخصات خود شامل ( آدرس و شماره تلفن پذیرش ) را در سامانه ثبت کنید.


مراکز ارتوپد فنی در ارومیه

 بهترین مرکز ارتوپدی فنی در ارومیه کدام است؟

وب سایت سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز ارتوپدی فنی و یا فنی ارتوپدی در ارومیه کلینیکی است که توسط متخصص ارتز و پروتز مدیریت می شود و دارای تجهیزات به روز و تجربیات بالا باشد. مهندس ارتوپد فنی در ارومیه می بایست عضو سازمان نظام پزشکی باشد و دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور باشد.

در صورت نیاز به مراکز و متخصص فیزیوتراپی در ارومیه و استان آذربایجان غربی روی لینک کلیک کنید.

مراکز ارتوپدفنی چه خدماتی را ارائه می دهند؟

اُرتِز به وسیله‌ای گفته می‌شود که به عملکرد اندام یا عضو کمک می‌کند. در برخی موارد استفاده از ارتز سبب بهبود عملکرد یا کاهش درد شده و از پیشرفت بدشکلی در اندام جلوگیری می‌کند. پروتز ( prosthetic ) در واقع همان «اندام مصنوعی» است. یعنی فردی که با یک نقص مادرزادی متولد می شود و یا بر اثر بیماری و یا سانحه اندامی را از دست می دهد، برای جایگزین کردن این اندام از دست رفته از پروتز استفاده می کنند.

متخصص ارتزیست و پروتزیست یا متخصص ارتوپدفنی در ارومیه وضعیت هر مراجعه کننده ای بررسی و ارزیابی می کند. بر اساس مشکل او ارتز با پروتز مناسب را برای او می سازد. همچنین آموزش های مربوط به نحوه پوشیدن، کار کردن با ارتز، مدت زمان پوشیدن و … به بیمار داده می شود.

در این برگه لیست مراکز ارتوپدی فنی ارومیه و استان آذربایجان غربی را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز فروش پروتز پا در شهرهای دیگر روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز ارتوپدی فنی کل کشور

منابع :

سازمان نظام پزشکی
ارومیه