مراکز شنوایی سنجی سمنان و استان | مطب های شنوایی و خدمات سمعک

لیست مراکز شنوایی سنجی سمنان و مراکز خدمات سمعک شهرستانهای استان سمنان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها در پایین مشاهده می کنید. مراکز معرفی شده در زیر همگی عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. اگر بدنبال بهترین کلینیک ها و مطب های سنجش شنوایی سمنان هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز شنوایی سنجی سمنان و استان :

profile-pic
سمنان  /  سمنان،جنب پل شهید شاطری ،یا میدان معلم ،ساختمان پزشکان رازی ،روبروی آزمایشگاه رازی ،طبقه اول مرکز تخصصی شنوایی و سمعک رازی تلفن و ساعت کار بعد از،ظهر ها از ساعت 16 الی 20 عصر  /  09123313297
کلینیک شنوایی شناسی رازی .ساخت قالب ،خدمات سمعک ،تست های اطفال ،ارائه سمعک های دیجیتال ،هوشمند ،درون...
profile-pic
شاهرود  /  خ٢٢بهمن ساختمان پزشکان بهار جنب داروخانه دکتر عاطفی طبقه اول واحد ۶  /  9392412039
ارزیابی شنوایی و تجویز و ارائه انواع سمعکهای نامریی و پشت گوشی دیجیتال و هوشمند و فراهوشمند با پیشرف...
profile-pic
سمنان  /  سمنان؛ بلوار ولیعصر (عج)؛ ساختمان پزشکان باران؛ طبقه دوم  /  09199986076
کلینیک شنوایی شناسی و تجویز سمعک نجوا ارزیابی شنوایی بزرگسالان و کودکان ارزیابی و توانبخشی وزوز و ...
profile-pic
دامغان  /  دامغان ،خیابان پرستار(محله نو)،ساختمان پزشکان شفا،طبقه دوم،واحد4  /  09199675843
نوارگوش کودکان وبزرگسالان بابه روزترین تجهیزات غربالگری شنوایی اطفال مشاوره ،تجویز،ساخت وتعمیرانو...

صدف حسینی

آدرس :
سمنان، میدان صدف، ساختمان صدف، واحد ۳
تلفن پذیرش :
۰۲۳۳۳۳۵۰۵۶۲

اگر شما ادیولوژیست شاغل در سمنان هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی لینک ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید، پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما جزو لیست مراکز شنوایی سنجی سمنان قرار می گیرد.

مراکز شنوایی سنجی و سمعک سمنان

بهترین مرکز شنوایی سنجی سمنان و استان چه مرکزی است؟

وب سایت سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی در سمنان و یا مرکز سمعک سمنان، مرکزی است که با مدیریت شنوایی شناس یا ادیولوژیست اداره شود، خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد، مراجعان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند و همچنین سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز و کلینیک ها و پایگاههای سنجش شنوایی و شنوایی سنجی نوزادان در سمنان را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید مراکز سنجش شنوایی و نوار گوش را براساس نیاز خود پیدا کنید.

وب سایت سلام درمانگر علاوه بر لیست مراکز شنوایی سنجی، لیست کاملی از مراکز گفتاردرمانی در سمنان را برای شما مخاطب عزیز گردآوری کرده است. در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی بر روی لینک زیر کلیک کنید:
مراکز گفتاردرمانی سمنان

در خرید سمعک به چه نکاتی توجه کنیم؟

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید سمعک سمنان، فروش سمعک، تجویز سمعک و تعمیر سمعک سمنان و هر شهر دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز سنجش شنوایی سمنان همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناسی می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک سمنان را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سمعک روی لینک کلیک کنید. 

سعی کنید خرید سمعک را در شهر خود انجام دهید چرا که اگر بعدا نیاز به تنظیم مجدد یا تعمیر سمعک باشد بتوانید به راحتی به متخصص خود مراجعه کنید. اگر خرید سمعک را در یک مطب انجام دادید بهتر است تعمیر سمعک را نیز در همان مطب و نزد همان ادیولوژیست انجام دهید.

ادیولوژیست چه خدماتی ارائه می دهد؟

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی سمنان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. اگر بدنبال مراکز شنوایی سنجی در شهر های دیگر هستید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
سمنان