مراکز شنوایی سنجی قزوین | خدمات سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان

در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی قزوین و خدمات (تعمیر، فروش و خرید) سمعک قزوین و استان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. مراکز معرفی شده در زیر همگی عضو سازمان نظام پزشکی کشور می باشند. اگر بدنبال کلینیک های سنجش شنوایی، مراکز خرید سمعک قزوین و … هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز شنوایی سنجی قزوین :

profile-pic
قزوین  /  قزوین خیابان بوعلی روبروی بیمارستان بوعلی سینا بالای بانک رفاه کارگران ساختمان پزشکان سینا طبقه اول  /  09122811810
مجهزترین مرکز شنوایی شناسی استان و استان های همجوار ارزیابی سیستم شنوایی از بدو تولد تا بزرگسالی ا...
profile-pic
الوند  /  الوند جنب بیمارستان رحیمیان ساختمان پزشکان راد طبقه دوم
مشاوره و تجویز انواع سمعک شامل نامرئی،پشت گوشی،دیجیتال، هوشمند و شارژی تستشنوایی برای تمامی سن...
profile-pic
قزوین  /  خیابان خیام شمالی، کوچه خونبانی، ساختمان فیروزه، طبقه ۳واحد۹
مرکز تخصصی ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک
profile-pic
قزوین  /  سبزه میدان -ابتدای نادری-جنب بانک سینا-بن بست کاوه-ساختمان دکتر قریب-طبقه ی سوم
انجام کلیه ی ازمونهای فیزیولوژیک و الکتروفیزیولوژیک شنوایی تجویز سمعک هوشمند -نامرئی...
profile-pic
قزوین  /  خیابان بوعلی.کوچه ساحل.ساختمان پزشکان عرفان.طبقه سوم.طبقه فوقانی آزمایشگاه خاتم.تلفن ۳۳۲۲۸۸۰۸
بررسی سیستم شنوایی .تجویز انواع سمعک(دیجیتال،نامرئی و پشت گوشی)؛ ارزیابی وزوز ؛ارزیابی شنوایی اطفال؛...
profile-pic
قزوین  /  سبزه میدان(میدان ازادی)نبش بانک ملت.درمانگاه شبانه روزی قایم(عج)  /  ۰۹۱۲۲۸۱۱۲۷۹
ارزیابی شنوایی، تجویز سمعک،ازمایشات شنوایی نوزادان،ABR...

اگر شما ادیولوژیست شاغل در قزوین هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما جزو لیست مراکز شنوایی سنجی قزوین قرار می گیرد.

نکاتی در ارتباط با شنوایی سنجی بزرگسالان:

تست شنوایی سنجی بزرگسالان در قزوین و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق شامل اسم و آدرس مراکز شنوایی سنحی قزوین می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. 

در صورتی که تمایل دارید در ارتباط با سنجش شنوایی در بزرگسالان اطلاعات بیشتری داشته باشید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:
اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی بزرگسالان

مراکز شنوایی سنجی قزوین

بهترین مطب شنوایی و سمعک در قزوین:

وب سایت سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از مراکز شنوایی سنجی در قزوین بهترین است. از نظر ما بهترین کلینیک شنوایی و یا مرکز سمعک قزوین، مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود، خدمات کامل و تست های کامل ارائه دهد و مراجعان از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان، کودکان و مراکز خرید سمعک قزوین را در لیست بالا گرد آوریم.

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی در قزوین بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید تا لیست کامل این مراکز برای شما نشان داده شود.

شنوایی سنجی نوزادان و اطفال در قزوین:

شنوایی سنجی نوزادان در قزوین توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند، آزمون های مختلف شنوایی، مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به دلایلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های سنجش شنوایی نوزادان عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد. لیست مراکز شنوایی سنجی اطفال قزوین را در بالا برای شما آورده ایم که می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید.

نکاتی پیرامون خرید سمعک قزوین:

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. درحالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید، فروش، تجویز و تعمیر سمعک قزوین و هر شهر دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز شنوایی سنجی قزوین همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی سنجی می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک قزوین را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:
اطلاعات بیشتر درباره انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک  

در چه مواردی باید به ادیولوژیست مراجعه کنیم؟

  • بالابودن سن
  • اذیت شدن هنگام شنیدن صداهای بلند
  • احساس پر بودن یا کیپ بودن گوش ها
  • مشکل در شنیدن صداهای آهسته
  • داشتن سابقه کم شنوایی در خانواده
  • کار کردن در محیط های شلوغ و پر سر و صدا
  • و …

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی در قزوین را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در شهرهای دیگر روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
قزوین