مراکز شنوایی سنجی و سمعک بیرجند | سنجش شنوایی نوزادان و بزرگسالان

در اینجا لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند و استان خراسان جنوبی را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین کلینیک های شنوایی سنجی و مراکز سمعک بیرجند (خرید، فروش، تجویر، تعمیر) است. اگر بدنبال شنوایی سنجی و مرکز سمعک خوب در بیرجند هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مراکز شنوایی سنجی بیرجند :

profile-pic
بیرجند  /  خیابان مفتح نبش مفتح 4/2 ساختمان پزشکان رازی طبقه اول شنوایی سنجی رازی زهرا براتی درمیان  /  09151606958
-

مطب شنوایی سنجی فاطمه رازقی

آدرس :
مفتح 4 – پلاک 13
تلفن پذیرش :
05632231810

شنوایی سنجی بیمارستان ولیعصر

آدرس :
طبقه همکف بیمارستان- درمانگاه 

اگر شما ادیولوژیست شاغل در شهر بیرجند و استان خراسان جنوبی هستید و نام خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست بالا نمایش داده می شود.

درباره شنوایی سنجی در بیرجند چه می دانید؟

شنوایی سنجی، توسط شنوایی شناس انجام می شود. رشته ی شنوایی شناسی یکی از زیر شاخه های علوم پزشکی است که وظیفه ی مطالعه ی شنوایی و اختلالات آن را برعهده دارد. که مواردی چون ارزیابی شنوایی و تعادل و تشخیص اختلالات آن،حفاظت و پیشگیری از شنوایی و آموزش و توانبخشی را شامل میشود. لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند شامل بهترین مراکز شنوایی سنجی بیرجند می باشد. آدرس تمامی آنها معتبر می باشد. برای خرید سمعک در بیرجند  از لیست فوق استفاده کنید. همچنین برخی از این مراکز تست Abr را در بیرجند انجام می دهند.

مراکز شنوایی سنجی بیرجند

بهترین مرکز شنوایی سنجی بیرجند چه مرکزی است ؟

از نظر وبسایت سلام درمانگر بهترین مرکز شنوایی سنجی مرکزی است که توسط شنوایی شناس مجرب و با سطح علمی بالا اداره شود، مراجعان، از خدمات مرکز رضایت کافی داشته باشند و سمعک های با کیفیت خوب، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. شما می توانید بهترین مرکز شنوایی سنجی کودکان و نوزادان، نوار گوش (کودکان و بزرگسالان) در بیرجند، مرکز تست abr در بیرجند، مراکز خرید سمعک در بیرجند و سایر مراکز را بر اساس نیاز خود پیدا کنید.

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی بیرجند روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

در هنگام انتخاب کلینیک به مواردی مانند دانش و مهارت شنوایی شناس توجه فرمایید لیست بالا همه دارای تاییده از دانشگاه علوم پزشکی می باشند و می توانند مرجعی خوبی برای خرید سمعک از بیرجند باشند. زیرا سمعک ابزاری پزشکی است که باید به درستی تجویز و تنظیم گردد، در غیر این صورت به جز صرف پول شما و آسیب به سیستم شنوایی نتیجه ای در بر نخواهد داشت.

مرکز فروش سمعک در بیرجند چه مرکزی است ؟

بر اساس قوانین وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی، تنها مرجع مجاز برای فروش، تجویز و تنظیم و خرید سمعک  متخصصین شنوایی شناس با مدرک دانشگاهی می باشد که لیستی از بهترین مراکز شنوایی سنجی در بیرجند را در لیست بالا می توانید مشاهده کنید. بنابراین لیست بالا شامل تمامی مراکز معتبر فروش سمعک در بیرجند می باشد.

در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:
همه چیز در رابطه با انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک 

نکاتی درباره خرید سمعک بیرجند

همانطور که قبلا گفتیم تنها مراکز معتبر فروش سمعک بیرجند ، کلینیک های شنوایی شناسی بیرجند می باشند. قیمت سمعک در بیرجند بر اساس مدل سمعک، نوع سمعک و امکانات آن متفاوت است قبلا در نوشته انواع سمعک در این مورد صحبت کردیم. بنابراین جهت استعلام قیمت سمعک در بیرجند باید با مراکز شنوایی سنجی بیرجند در لیست بالا مراجعه کنید و براساس نیاز شما و بودجه ای که می خواهید هزینه کنید بهترین سمعک با بهترین قیمت ممکن را خریداری کنید. فراموش کنیم استفاده از واژه خرید سمعک در بیرجند و یا فروش سمعک در بیرجند اشتباه است بهتر است بگوییم تجویز سمعک در بیرجند، بدلیل اینکه سمعک کالا نیست بلکه یک ابزار حساس درمانی است که حتما می بایست توسط شنوایی شناس تجویز شود.

مرکز سنجش شنوایی نوزادان در بیرجند

در لیست مراکز شنوایی سنجی بیرجند ، شما بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان را می بینید که می توانید تست abr و oae برای نوزاد خود انجام دهید و در صورت نیاز به سمعک برای کودک خود، در این سامانه می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان در بیرجند را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

تعمیر سمعک در بیرجند توسط چه کسی انجام می شود؟

قبلا گفتیم که تجویز ، تنطیم و فروش سمعک در بیرجند توسط شنوایی شناس در بیرجند انجام می شود. بهتر است خرید سمعک را در شهر خود انجام بدهید چرا که ممکن است بعدا نیاز به تنظیم مجدد یا تعمیر سمعک باشید و برای عیب یابی و تعمیر مشکلات سمعک این کار می بایست به شنواس خود مراجعه کنید. همچنین این قاعده برای تعمیر سمعک در بیرجند نیز جاری است یعنی اگر خرید سمعک در بیرجند انجام داده اید بهتر است تعمیر سمعک را نیز در بیرجند و نزد همان شنوایی شناس انجلم بدهید.

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی در بیرجند و استان خراسان جنوبی را برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در سراسر کشور روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
بیرجند