مراکز شنوایی سنجی بندرعباس | سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان

لیست مراکز شنوایی سنجی بندرعباس ( متخصص های ادیولوژیست ) را مشاهده می کنید. نام دکتر یا متخصص به همراه خدمات تخصصی او ( سنجش شنوایی نوزادان ، کودکان ، بزرگسالان ، نوار گوش و..) ذکر شده است.

دکترهای شنوایی و شنوایی سنجی بندرعباس

مراکز شنوایی سنجی بندرعباس :

profile-pic
بندرعباس  /  خیابان سید جمال الدین اسدآبادی،بعد از چهارراه فاطمیه،روبروی پاساژ طباطبایی،کوچه شهید گلاف زاده،ساختمان شفا ،طبقه ۵  /  07632248921  /  09178829500
مرکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک مهر انجام آزمون های شنوایی بزرگسالان و نوزادان انجام آزمون های AB...

کلینیک شنوایی سنجی محمود بدیعیان پور

آدرس:
بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، روبروی داروخانه سینا، جنب کتاب سرای نمازی، ساختمان شمس
تلفن پذیرش:
07632241581

اگر شما مرکز شنوایی سنجی نوزادن در بندرعباس دارید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی نمایش داده می شود.

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان در بندرعباس و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد.

از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق مراکز شنوایی سنجی بندرعباس می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. 

مراکز شنوایی سنجی بندرعباس

بهترین مرکز شنوایی سنجی در بندرعباس چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی بندرعباس، مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان، از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند.

در صورت نیاز به مراکز گفتار درمانی در بندرعباس روی لینک مربوطه کلیک کنید.

چه زمانی باید به شنوایی شناس مراجعه کنیم؟

  • ارزیابی شنوایی سالانه با بالا رفتن سن
  • بروز کم شنوایی
  • ارزیابی شنوایی کودکان
  • کم شنوایی ناگهانی
  • وزوز گوش
  • اختلالات تعادلی مانند احساس سرگیجه
  • و …

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی در بندرعباس و استان هرمزگان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در سراسر کشور روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
بندرعباس