مراکز شنوایی سنجی و سمعک بندرعباس | سنجش شنوایی کودکان و بزرگسالان

در پایین لیست مراکز شنوایی سنجی بندرعباس و مراکز خدمات (خرید، فروش و تعمیر) سمعک بندرعباس و استان هرمزگان را مشاهده می کنید. مراکز معرفی شده در زیر همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. اگر به دنبال مراکز شنوایی سنجی در بندرعباس هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

سایر مراکز شنوایی سنجی بندرعباس :

profile-pic
بندرعباس  /  خیابان سید جمال الدین اسدآبادی،بعد از چهارراه فاطمیه،روبروی پاساژ طباطبایی،کوچه شهید گلاف زاده،ساختمان شفا ،طبقه ۵  /  09178829500
مرکز ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک مهر انجام آزمون های شنوایی بزرگسالان و نوزادان انجام آزمون های AB...

کلینیک شنوایی سنجی محمود بدیعیان پور

آدرس:
بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، روبروی داروخانه سینا، جنب کتاب سرای نمازی، ساختمان شمس
تلفن پذیرش:
07632241581

اگر شما شنوایی شناس در بندرعباس و استان هرمزگان هستید و اسم و آدرس خود را در لیست بالا نمی بینید، بر روی ثبت مشخصات مطب کلیک کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از اعتبارسنجی اطلاعات شما در لیست مراکز شنوایی سنجی بندرعباس قرار می گیرد.

درباره شنوایی سنجی بزرگسالان چه می دانید؟

تست شنوایی سنجی بزرگسالان در بندرعباس و همه جای کشور، توسط شنوایی شناس انجام می شود. نتیجه تست شنوایی سنجی به شکل ادیوگرام ثبت می شود. برای اندازه گیری شنوایی بزرگسالان تست ها و دستگاههای متفاوتی وجود دارد. از آنجائیکه میزان شنوایی یک گوش با گوش دیگر ممکن است متفاوت باشد، برای هر گوش یک تست شنوایی سنجی جداگانه ای گرفته می شود. لیست فوق مراکز شنوایی سنجی بندرعباس می باشد که در آنها شنوایی سنجی بشکل pta و abr و.. انجام می شود. 

مراکز شنوایی سنجی و سمعک بندرعباس

بهترین مرکز شنوایی سنجی در بندرعباس چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز شنوایی سنجی و یا مرکز خرید سمعک بندرعباس، مرکزی است که  با مدیریت شنوایی شناس اداره شود.  خدمات کامل و تست های کامل را ارائه بدهد. همچنین مراجعان، از خدمات این مرکز رضایت کافی داشته باشند. همچنین سمعک های با کیفیت خوب ، مناسب با شرایط بیمار و همراه با خدمات پس از فروش ارائه دهد. ما تلاش کردیم بهترین مراکز شنوایی سنجی نوزادان در بندرعباس، بهترین مراکز سنجش شنوایی کودکان در بندرعباس  و بهترین مراکز خرید سمعک بندرعباس  را در لیست بالا گرد آوریم. شما می توانید مراکز شنوایی سنجی نوزادان بندرعباس، مطب شنوایی سنجی بندرعباس،  و یا مراکز فروش سمعک بندرعباس  را براساس نیاز خود پیدا کنید.

در صورت نیاز به مراکز گفتاردرمانی در بندرعباس روی لینک مربوطه کلیک کنید.

چه زمانی باید به شنوایی شناس مراجعه کنیم؟

  • ارزیابی شنوایی سالانه با بالا رفتن سن
  • بروز کم شنوایی
  • ارزیابی شنوایی کودکان
  • کم شنوایی ناگهانی
  • وزوز گوش
  • اختلالات تعادلی مانند احساس سرگیجه
  • و …

درباره شنوایی سنجی نوزادان و اطفال چه می دانید؟

سنجش شنوایی نوزادان در توسط شنوایی شناس انجام می گیرد. همینطور که کودکان رشد می کنند، آزمون های مختلف شنوایی سنجی، مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است فرزند شما پس از تولد و انجام  تست غربالگری شنوایی در بیمارستان نیاز به شنوایی سنجی داشته باشد و یا اینکه بنا به دلایلی خانواده خواسته که این تست را انجام دهد. در هر صورت این نوشته برای شما مفید خواهد بود.

پرکاربردترین تست های شنوایی سنجی نوزادان بندر عباس عبارتند از :

  • تست ABR
  • تست OAE
  • تمپانومتری

تمامی تست های فوق و تست های تکمیلی دیگر می بایست توسط شنوایی شناس انجام گیرد. لیست مراکز شنوایی سنجی اطفال بندرعباس را در بالا آورده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با آنها تماس بگیرید. اطلاعات بیشتر درباره شنوایی سنجی نوزادان 

نکاتی پیرامون خرید سمعک بندرعباس

انواع سمعک با کاربرد متفاوت وجود دارد. در حالیکه یک سمعک برای یک فرد مفید است ممکن است برای فرد دیگری مفید نباشد. تشخیص اینکه چه سمعکی برای شما مفید است توسط شنوایی شناس انجام می شود. خرید سمعک اراک، فروش سمعک، تجویز سمعک و تعمیر سمعک بندرعباس و هر شهری دیگری صرفا توسط شنوایی شناس انجام داده می شود. تمامی افراد موجود در سامانه مراکز معرفی شده در بالا

همگی فارغ التحصیل رشته شنوایی شناس می باشند و همگی دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند. براساس آدرس مشخص شده در این سامانه می توانید مراکز سمعک بندرعباس  را در سریع ترین زمان ممکن پیدا کنید.

شنوایی شناس تنها متخصص جهت فروش و تنظیم سمعک می باشد. در این لیست مراکز معتبر فروش سمعک در بندرعباس را می بینید. در صورتی که قصد خرید سمعک را دارید مطالعه مقالات زیر را به شما پیشنهاد میکنیم:
همه چیز درباره انواع سمعک
اطلاعات بیشتر درباره قیمت سمعک 

در این برگه لیست مراکز شنوایی سنجی در بندرعباس و استان هرمزگان را به همراه آدرس و شماره تماس آن ها برای شما آورده ایم. در صورت نیاز به مراکز شنوایی سنجی در سراسر کشور روی لینک کلیک کنید.

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
بندرعباس