نمایش جزئیات مطب درمانگر :

بستن
زنجان
سعدی وسط - کوچه مستشیری-ساختمان هوشمند کلینیک اعصاب و روان هوشمند (روانپزشکی و روانشناشی و مشاوره ) خانواده درمانی - زوج درمانی - درمان اعتیاد - اختلالات جنسی و زناشویی - مشاوره ازدواج - مشاوره خانواده - مشاوره کودک - درمان اختلالات رفتاری کودکان، نوجوانان و بزرگسالان
33366879

کلینیک اعصاب و روان هوشمند زنجان
با مجوز فعالیت از سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و با مدیریت خانم دکتر فاطمه رستم خانی پزشک متخصص اعصاب و روان و دارای بورد تخصصی روانپزشکی، در زمینه های مختلف درمان اختلالات رفتاری و روانی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با کادر روانپزشک، روانشناس و مشاور فعالیت مینماید.
اینجانب بهروز شادمان ، فوق لیسانس روانشناسی بالینی و دانشجوی سال سوم دوره دکترای تخصصی در رشته مشاوره خانواده هستم و در زمینه خدمات مشاوره و رواندرمانی به مراجعان و بیماران فعالیت میکنم. بنده به همراه تیم مجرب و متخصص کلینیک هوشمند تمام تلاش خود را انجام میدهیم تا مراجعان و بیماران عزیز در اسرع وقت و به نحو مطلوب درمان شوند.

مطب خصوصی
روانشناس
کودک, نوجوان, خانواده, طلاق, اعتیاد, تحصیلی, روان درمانی, هیپنوتراپی

اگر این اطلاعات مربوط به شما است و قصد ویرایش این اطلاعات را دارید به پنل کاربری خود وارد شوید ( ورود به پنل کاربری متخصصان ) در آنجا اطلاعات خود را ویرایش کنید.

سایر کلینیک ها و یا متخصصان مشابه :

برای دسترسی به لیست مراکز گفتاردرمانی ، فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، بینایی سنجی ( اپتومتری ) ، ارتز و پروتز و مشاوره و روانشناسی به تفکیک شهر می توانید از لینک های زیر در پایین برگه استفاده کنید.