مراکز گفتار درمانی نوشهر | کلینیک های و مطب های گفتاردرمانی نوشهر

در این نوشته می خواهیم مراکز گفتار درمانی نوشهر را معرفی کنیم. گفتاردرمانی در نوشهر با مدیریت آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتاردرمانگر ) خدماتی نظیر ارزیابی و درمان اختلالاتی نظیر لکنت زبان ، دیر حرف  زدن ، سکته مغزی ، مشکل تلفظ ، شکتف کام و لب و.. را ارئه می دهد. اگر بدنبال گفتاردرمان خوب در نوشهر هستید از لیست پایین انتخاب کنید.

کلینیک تخصصی گفتاردرمانی مهناز اسحاق

خدمات :
ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان
آدرس:
نوشهر، خیابان ستارخان شمالی، ساختمان پزشکان امیر، طبقه 5
تلفن پذیرش:
52330604- 09101604732


سایر مراکز گفتاردرمانی نوشهر :

---
کلینیک ها و مراکز گفتار درمانی نوشهر

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در نوشهر مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

مراکز گفتار درمانی دولتی نوشهر

در این سامانه کاربری مطب گفتار درمانی نیز مشخص شده است.  شما می توانید مراکز گفتار درمانی دولتی و یا مراکز توانبخشی در نوشهر را براساس نیاز خود پیدا کنید. لیست  مراکز گفتاردرمانی نوشهر همگی معتبر می باشند و تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی فعالیت می کنند.

بهترین مرکز گفتار درمانی نوشهر چه مرکزی است؟

از نظر ما بهترین مرکز گفتاردرمانی در نوشهر مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار وزبان مدیریت شده باشد دارای تجربه کافی و علم به روز باشد. تمامی مراکز گفتاردرمانی نوشهر که در این سامانه ثبت شده اند همگی معتبر و دارای شماره نظام پزشکی می باشند. این مراکز در نوع خود بهترین کلینیک گفتار درمانی نوشهر می باشند.