کلینیک ارزیابی شنوایی تانا سمعک | انجام کلیه تست های شنوایی کودکان و بزرگسالان

آدرس:
تهران – اشرفی اصفهانی- باالاتر از میدان پونک،نبش بلوار امام حسن، ساختمان بانک پاسارگاد، پلاک 333، طبقه سوم- واحد 10

تلفن تماس:‌ 09128837052
درباره کلینیک
کلینیک تخصصی شنوایی و سمعک تانا سمعک

کلینیک ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک، تانا سمعک با بیش از 10 سال تجربه کاری در شنوایی شناسی اطفال و بزرگسال زیر نظر سرکارخانم دکتر ویدا رحیمی، دکتری تخصصی شنوایی شناسی و سمعک  محقق و مدرس دانشگاه در حیطه های ارزیابی شنوایی، تشخیص و توانبخشی شنوایی و سرگیجه به فعالیت مشغول است.

خدمات :

  • ارزیابی شنوایی نوزادان، کودکان و بزرگسالان با تست های OAE، ABR ،PTAارزیابی گوش میانی و شیپوراستاش مشاوره و تجویز سمعک های نامرئی، داخل گوشی و پشت گوشی با بهترین برند های سمعک های دنیا(زیمنس، ویدکس، بلتون، اتیکن و …) و قیمت مناسب در تمامی سنین تعمیر و خدمات سمعک و باطری آن توانبخشی شنوایی و توانبخشی سر گیجه
  • ساخت انواع قالب های ضد آب و ضد صوت و…
  • ارزیابی  و توانبخشی وزوز گوش


این کلینیک به طور تخصصی در زمینه های ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک در اطفال نیز فعالیت میکند .

همچنین برای سهولت کار بیماران در امر درمان جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و استاد دانشگاه نیز دراین کلینیک به ارائه خدمت مشغول هستند.

جهت اطلاعات بیشتر راجع به انواع سمعک ها، تعرفه بیمه سمعک و… میتوانید به سایت www.tanasamak.com   یا صفحه tanasamak_clinic در اینستاگرام مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید سوالات خود پیرامون خرید سمعک را از طریق واتساپ با شماره 09128837052 با ما درمیان بگذارید.

کلینیک تاناسمعک  آماده شنوایی سنجی و خدمات سمعک نوزادان ، غربالگری نوزادان ، سنجش شنوایی اطفال و تست شنوایی بزرگسالان در شمال غرب و غرب تهران و در محدوده های پونک ، سردار جنگل، جنت آباد، شهران و باغ فیض می باشد.

شماره تماس جهت اخذ نوبت و مشاوره سمعک :09128837052  -09331250180

شماره تماس جهت نوبت اخذ نوبت: ۴۴۴۹۹۵۷۴ ۰۲۱