مراکز کاردرمانی بابل | لیستی از آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیکهای کودکان و بزرگسالان

در پایین لیست مراکز کاردرمانی بابل را مشاهده می کنید. این لیست شامل بهترین مراکز کاردرمانی جسمی و ذهنی بابل ،  مراکز کاردرمانی کودکان و بزرگسالان بابل ، به همراه شماره تلفن و آدرس آنها است. اگر بدنبال کاردرمانی خوب در بابل هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مرکز کاردرمانی دکتر مرضیه نظری

کاردرمانگر :
دکتر مرضیه نظری
خدمات :
کاردرمانی ذهنی و جسمی کودکان و بزرگسالان
آدرس :
بابل، میدان کشوری، جنب هتل مرجان، خداداد چهار، پلاک شش و هشت
تلفن پذیرش :
۰۹۳۷۹۲۵۴۶۰۹
۰۱۱۳۲۲۵۴۱۳۲

سایر مراکز کاردرمانی بابل

-
profile-pic
بابل  /  بابل خیابان مدرس ـساختمان توکل
کلینیک کاردرمانی تعادل ِِ جسمی حرکتی ذهنی
profile-pic
بابل  /  میدان کشوری _ ساختمان طلوع _ مرکز کاردرمانی شایان
درمان بیماران فلج مغزی.، سکته مغزی.، ضربه مغزی.، ام اس.، پارکینسون و کلیه بیماری‌های عصبی عضلانی....
profile-pic
بابل  /  بابل خیابان مدرس چهارراه فرهنگ ساختمان نارنج طبقه۵
کلینیک کاردرمانی ذهنی

برای مشاهده ادامه لیست مراکز کاردرمانی بابل بر روی “بعدی” کلیک کنید.

مراکز کاردرمانی بابل، لیست کامل با شماره تلفن و آدرس

توجه : اگر کاردرمانگر شاغل در استان فارس هستید و اسم خود را در لیس بالا نمی بینید از طریق لینک ثبت مشخصات کلینیک اطلاعات خود را ثبت کنید.

درباره کاردرمانی بابل چه می دانید ؟

کاردرمانی عبارت است از استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی برای افراد و گروه‌ها با هدف تسهیل مشارکت آن‌ها در نقش‌های زندگی و موقعیت‌های منزل، مدرسه، محیط کار و اجتماع. مراکز کاردرمانی بابل ، همانند دیگر مراکز کاردرمانی کشور توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) اداره می شوند.

متخصص کاردرمانی ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی  ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن 5 سال سابقه کار ،  می توانند در بابل مطب کاردرمانی تاسیس کنند.

امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. لیست فوق شامل بهترین مراکز کاردرمانی بابل ( شامل کاردرمانی ذهنی بابل ، کاردرمانی جسمی بابل ) می باشد.

بهترین مرکز کاردرمانی بابل چه مرکزی است ؟

از نظر ما بهترین مرکز کاردرمانی بابل ، مرکزی است که توسط کاردرمانگر باتجربه ، متبحر و آشنا به علم روز مدیریت شده باشد. در سامانه جستجوی مطب کاردرمانی بابل ، شما می توانید براساس آدرس دقیق ذکر شده ،   کلینیک های کاردرمانی بابل را پیدا کنید.

تمامی مراکز کاردرمانی بابل ،  موجود در این لیست ، دارای تاییده و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی هستند. این  اقدام به ارزیابی و درمان اختلالات جسمی ، ذهنی در نوزادان ، کودکان و بزرگسالان در شهر بابل می کنند.