مراکز کاردرمانی اردبیل | بهترین کلینیک های کودکان و بزرگسالان

لیست معتبر کلینیک های کاردرمانی اردبیل را مشاهده می کنید. لیستی از بهترین متخصص های کاردرمانی جسمی و ذهنی ( کودکان و بزرگسالان ) ،که همگی عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

کلینیک کاردرمانی در اردبیل کودکان و بزرگسالان

کلینیک های کاردرمانی اردبیل

profile-pic
اردبیل  /  اردبیل_ایستگاه سرعین به سمت شریعتی_خیابان امام خمینی_ساختمان جمعیت هلال احمر استان اردبیل طبقه اول  /  04533234476
فارغ التحصیل از دانشگاه تهران کارشناس ارشد مشاوره توانبخشی...
profile-pic
اردبیل  /  کوچه مسجد سرچشمه  /  33262447
مرکز کاردرمانی رشد توانبخشی کودکان cp motor delay
profile-pic
اردبیل  /  پشت بیمارستان امام خمینی مجتمع پزشکان اردبیل طبقه 6واحد170 کلینیک کاردرمانی مرکزی  /  04533256250  /  09144511660
کاردمانی در بیماران ارتوپدی نورولوژی روماتولوژی کودکان فلج مغزی واختلالات یادگیری وذهنی...
profile-pic
اردبیل  /  خیابان مدرس .کوچه کوشا کوچه عارف  /  33238726
کلینیک کاردرمانی کودکان (جسمی .ذهنی .شناختی)بزرگسالان (جسمی وحرکتی )...
profile-pic
اردبیل   /  میدان یحیوی، ساختمان پزشکان حیات، طبقه 3  /  04533248677
--

توجه : اگر شما صاحب کلینیک کاردرمانی در اردبیل هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید، می توانید با کلیک بر روی لینک ثبت مشخصات کلینیک اراک، اطلاعات خود را وارد کنید تا پس از اعتبار سنجی اطلاعات شما نمایش داده شود.

کلینیک های کاردرمانی اردبیل

بهترین کلینیک کاردرمانی اردبیل چه مرکزی است ؟

وب سایت سلام درمانگر هیچگاه نمی تواند ادعا کند که کدام یک از این مراکز بهترین است. از نظر ما بهترین مرکز کاردرمانی اردبیل، مرکزی است که توسط کاردرمانگر باتجربه، متبحر و آشنا به علم روز مدیریت شود،

توجه داشته باشید این انتخاب برای افراد مختلف متفاوت است. براساس مشکل و نیاز شما ، بهترین انتخاب می شود. بدنبال کلینیکی باشید که در زمینه مورد شما بصورت تخصصی فعالیت کند و تجربه بالایی داشته باشد.

درمانگر با ارائه تمرینات در منزل، همراهان یا والدین مراجعه کننده را در فرایند درمان درگیر کند، به صورت تخصصی فعالیت کنند و درمانگر با شرکت در همایش ها و کارگاه های علمی دانش خود را به روز نگه دارد.

در سامانه جستجوی مطب، شما می توانید براساس آدرس دقیق ذکر شده متخصص نزدیک به محل زندگی خود را پیدا کنید. تمامی کلینیک های کاردرمانی اردبیل موجود در این لیست، دارای تاییدیه و مجوز از دانشگاه علوم پزشکی کشور هستند.

فهرست کلینیک های پیشنهادی :
متخصص های گفتار درمانی اردبیل
کلینیک فیزیوتراپی در اردبیل
مراکز ارتز و پروتز اردبیل

درباره خدمات کاردرمانی چه می دانید ؟

بر طبق تعریف برگه کاردرمانی ویکی پدیا کاردرمانی عبارت است از استفاده درمانی از کارها و فعالیت‌های روزمره زندگی برای افراد و گروه‌ها با هدف تسهیل مشارکت آن‌ها در نقش‌های زندگی و موقعیت‌های منزل، مدرسه، محیط کار و اجتماع.

مراکز کاردرمانی اردبیل، توسط متخصص کاردرمانی ( کاردرمانگر ) اداره می شوند. متخصصین کاردرمانی، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن 5 سال سابقه کار، می توانند مطب کاردرمانی تاسیس کنند.

امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد. لیست فوق شامل بهترین ها ( شامل کاردرمانی ذهنی اردبیل، کاردرمانی جسمی اردبیل ) می باشد.

چه کسانی نیاز به کاردرمانی در اردبیل دارند؟

مراکز کاردرمانی اردبیل در درمان بیماریها و اختلالات زیر می توانند کمک کننده باشند.

کودکان: 

فلج مغزي، تاًخیر حرکتی : دیر گردن گرفتن، دیر راه رفتن و..، اختلال هماهنگی رشد، اختلالات و بیماريهاي عصبی- عضلانی مانند دیستروفی عضلانی، نوروپاتی، میوپاتی)، دررفتگی مادرزادی لگن(CDH)، تورتیکولی، آسیب اعصاب محیطی مانند فلج ارب، نقایص لوله عصبی مانند اسپاینابیفیدا، عوارض حرکتی، بیماریهاي متابولیک ، کودکان با مشکلات تعادلی وتاخیري، مشکلات قدرت و تحمل عضلانی، کودکانی که به دلیل پوسچر نامناسب یا ضعف عضلانی دچار کوتاهی شده اند.

اگر بدنبال درمان اختلالات فوق هستید از لیست مراکز کاردرمانی شهر اردبیل( لیست فوق )، کاردرمان خود را انتخاب کنید.

بزرگسالان:

همچنین متخصص کاردرمانی در توانبخشی حیطه های جسم، ذهن و روان برای بزرگسالان نقش بسزایی دارد.

  • سکته مغزی
  • ضایعات نخاعی
  • ام اس
  • مشکلات تعادل
  • سوختگی
  • ضربه مغزی
  • پارکینسون
  • جراحی های ارتوپدی

در این برگه لیست مراکز کاردرمانی اردبیل را برای شما آوردیم. در صورت نیاز به مراکز کاردرمانی در سایر شهرها روی لینک زیر کلیک کنید:
کلینیک های کاردرمانی سراسر کشور

برخی از منابع:

سازمان نظام پزشکی ایران
اردبیل