مراکز گفتار درمانی سردشت |آدرس و شماره تلفن بهترین ها

در پایین لیست مراکز گفتار درمانی سردشت آذربایجان غربی را مشاهده می کنید. لیستی از بهترین کلینیک ها ، دفاتر ، مطب های گفتار درمانی در سردشت است. . اگر بدنبال گفتاردرمان خوب در سردشت هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.-
profile-pic
سردشت  /  نرسیده به درمانگاه زکریا روبه رو چراغ قرمز گفتاردرمانی اَرشا
6 سال سابقه کار با کودکان دارای مشکلات گفتاردرمانی از جمله کودکان دارای اتیسم، بیش فعالی، اختلالات خ...

برای مشاهده ادامه لیست مراکز گفتاردرمانی سردشت (Speech Therapy sardasht ) بر روی “بعدی” کلیک کنید. همچنین با کلیک بر روی مراکز گفتاردرمانی ارومیه می توانید تمامی متخصصین این استان را مشاهده کنید.

درباره گفتاردرمانی سردشت چه می دانید ؟

آسیب شناسان گفتار و زبان ، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار ،  می توانند در دزفول مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

بهترین مرکز گفتاردرمانی در سردشت چه مرکزی است ؟

از نظر سلام درمانگر ، بهترین مرکز گفتاردرمانی در سردشت مرکزی است گه توسط آسیب شناس گفتار و زبان اداره شده باشد. دارای تجربه کافی و علم بروزی باشد و در انجمن علمی گفتاردرمانی نیز عضو رسمی باشد. تمامی کلینیک های معرفی شده در بالا دارای مدرک معتبر از دانشگاه هستند.

مراکز و کلینیک های گفتار درمانی سردشت

چه کسانی نیاز به گفتار درمانی در سردشت دارند؟

آسیب شناس گفتار و زبان ، تنها متخصص جهت ارزیابی و درمان اختلالات گفتار و زبان و بلع است بنابراین هر بیماری که در این حیطه ها مشکل داشته باشد نیاز به گفتار درمانی دارد. آدرس و شماره تلفن مراکز گفتاردرمانی سردشت را در بالا ذکر کرده ایم . همچنین در زیر برخی از اختلالات شایع که به گفتار درمانگر مراجع می کنند را فهرست کردیم:

منابع:

سازمان نظام پزشکی 

ویکی پدیا