مراکز گفتاردرمانی مرودشت | آدرس و شماره تماس کلینیک های معتبر

در این نوشته لیستی از مراکز گفتار درمانی مرودشت از توابع استان فارس را مشاهده می کنید. این لیست از بهترین مراکز گفتار درمانی مرودشت دارای پروانه معتبر از داشنگاه علوم پزشکی است. اگر به دنبال، گفتار درمان خوب در مرودشت هستید از لیست زیر استفاده کنید.


مراکز گفتاردرمانی مرودشت :

-
profile-pic
مرودشت   /  مرودشت، خیابان انقلاب، روبروی بیست متری موسوی، کوچه قنادی رحیمی   /  09056510616
گفتاردرمانی مرودشت با مدیریت ساجد صالحی کارشناس گفتاردرمانی کارشناس ارشد مدیریت توانبخشی خدمات:...
profile-pic
مرودشت  /  فارس مرودشت کوچه روزگار مرکز توانبخشی نوا  /  09390986444
گفتار درمانی کاردرمانی شنوایی سنجی کلاس آموزشی
مراکز گفتاردرمانی مرودشت آدرس و شماره تماس

درباره  گفتار درمانی مرودشت چه می دانید؟

مراکز گفتاردرمانی مرودشت همانند سایر مراکز گفتاردرمانی توسط آسیب شناس گفتار و زبان (گفتاردرمانگر) مدیریت می شود. گفتاردرمانگر با مدرک لینسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند. همانند سایر رشته های حوزه توانبخشی (فیزیوتراپی، شنوایی شناسی) این افراد در صورت داشتن می توانند در مرودشت مطب گفتاردرمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل برای تا مقطع دکترا برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

گفتار درمان خوب مرودشت چه خدماتی ارائه می دهد ؟

گفتار درمان خوب در مرودشت به پذیرش و ارزیابی و درمان  اختلالات نظیر : لکنت زبان در کودکان ، لکنت زبان در بزرگسالان ، مشکل تلفظ حروف ، دیر حرف زدن کودکان ، گفتار تودماغی ، گرفتگی صدا و مشلات صدا، از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی ( آفازی ) در کودکان و بزرگسالان عادی و یا کودکان و بزرگسالان دارای اتیسم ، بیش فعالی ، فلج مغزی ، عقب ماندگی ذهنی ، سندروم داون ، کم شنوایی ، کاشت حلزون و.. می پردازد.

در لیست کلینیک های گفتار درمانی در مرودشت در بالا ما لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی مرودشت را گرد اورده ایم اگر بدنبال گفتار درمان خوب در مرودشت هستید از لیست فوق استفاده کنید.

متخصص گفتار درمانی خوب در مرودشت چه کسی است ؟

منظور از گفتار درمان خوب   مرودشت، آسیب شناس گفتار و زبانی است که علاوه بر تجربه کافی، مطلع از دانش روز گفتار درمانی باشد. لیست مراکز گفتار درمانی مرودشت همگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی مرودشت هستند که می توانند اقدام به پذیرش کودکان و بزرگسالان دارای اختلالات گفتار و زبان و بلع کنند.

اختلالات گفتار و زبان در لکنت زبان، گرفتگی زبان، گرفتگی صدا، مشکلات بلع و غذا خوردن ، مشکلات تلفظ حروف ، مشکلات دیر حرف زدن ، مشکلات گفتاری در سکته مغزی  ( آفازی ) ، مشکلات گفتاری در بیماری های اتیسم ، فلج مغزی ، بیش فعالی ، عقب ماندگی ذهنی و.. خود را نشان می دهند.