مراکز گفتاردرمانی صدرا | آدرس و شماره تماس گفتار درمانی شهر صدرا

در پایین لیستی از مراکز گفتار درمانی شهر صدرا از توابع استان فارس را مشاهده می کنید. این لیست از بهترین مراکز گفتار درمانی صدرا دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی است. اگر به دنبال ، گفتار درمان خوب در صدرا هستید از لیست پیشنهاد ما و یا لیست زیر استفاده کنید.

پیشنهاد ما در صدرا

کلینیک گفتار درمانی صدرا

آدرس :

شیراز ، شهر صدرا ، خیابان مولانا ، نبش مولانا 2

تلفن پذیرش :

09172344978

09178801267

سایر مراکز گفتار درمانی صدرا:

---
مراکز گفتار درمانی صدرا

درباره گفتاردرمانی صدرا چه می دانید؟

مراکز گفتار درمانی صدرا همانند تمامی مراکز گفتاردرمانی توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) مدیریت می شود . آسیب شناسان گفتار و زبان، با مدرک لیسانس از دانشگاه علوم پزشکی فارغ التحصیل می شوند.  همانند دیگر رشته های حوزه توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی و..) این افراد در صورت داشتن ۵ سال سابقه کار،  می توانند در صدرا مطب گفتار درمانی تاسیس کنند. امکان ادامه تحصیل تا مقطع دکتری برای فارغ التحصیلان این رشته وجود دارد.

بهترین مرکز گفتار درمانی در شهر صدرا چه مرکزی است ؟

از نظر سلام درمانگر (( گفتار درمان خوب در صدرا)) و یا (( بهترین مرکز گفتار درمانی صدرا ))  مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) اداره شود و مراجعان آن همگی از کیفیت کار آنها راضی باشند.  شما می توانید بهترین مراکز گفتار درمانی صدرا و گفتار درمان خوب در صدرا را از طریق لیست بالا جستجو کنید.

گفتار درمان خوب در صدرا چه خدماتی ارائه می دهد ؟

گفتار درمان خوب به پذیرش و ارزیابی و درمان  اختلالات نظیر: لکنت زبان در کودکان ، لکنت زبان در بزرگسالان ، مشکل تلفظ حروف ، دیر حرف زدن کودکان ، گفتار تودماغی ، گرفتگی صدا و مشلات صدا ، از دست دادن گفتار پس از سکته مغزی ( آفازی ) در کودکان و بزرگسالان عادی و یا کودکان و بزرگسالان دارای اتیسم ، بیش فعالی ، فلج مغزی ، عقب ماندگی ذهنی ، سندروم داون ، کم شنوایی ، کاشت حلزون و.. می پردازد.

در لیست کلینیک های گفتار درمانی در صدرا در بالا ما لیستی از بهترین مراکز گفتار درمانی صدرا را گرد اورده ایم اگر بدنبال گفتار درمان خوب در صدرا هستید از لیست فوق استفاده کنید.

متخصص گفتار درمانی خوب در صدرا چه کسی است؟

منظور از گفتار درمان خوب صدرا ، آسیب شناس گفتار و زبانی است که علاوه بر تجربه کافی ، مطلع از دانش روز گفتار درمانی باشد. لیست مراکز گفتار درمانی صدراهمگی دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی بهستند که می توانند اقدام به پذیرش کودکان و بزرگسالان دارای اختلالات گفتار و زبان و بلع کنند.

اختلالات گفتار و زبان در لکنت زبان ، گرفتگی زبان ، گرفتگی صدا ، مشکلات بلع (اختلال بلع) و غذا خوردن ، مشکلات تلفظ حروف ، مشکلات دیر حرف زدن ، مشکلات گفتاری در سکته مغزی  ( آفازی ) ، مشکلات گفتاری در بیماری های اتیسم ، فلج مغزی ، بیش فعالی ، عقب ماندگی ذهنی و.. خود را نشان می دهند.