مراکز مشاوره قوچان |مشاوره خانواده ، ازدواج ، کودک، نوجوان، تحصیلی

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره قوچان از توابع استان خراسان رضوی را ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در قوچان هستید از لیست زیر استفاده کنید.

پیشنهاد ما در مراکز مشاوره قوچان

روانشناس : دکتر سمیه رجب پور

خدمات :

خانواده درمانی ، درمان اختلالات یادگیری ، بازی درمانی ، ارتقاء سطح دامنه هوشی توسط دستگاه نوروفیذبک (دانش آموزان)

درمان اختلالات رفتاری، شب ادراری، اختلالات خواب و توانبخشی ذهنی کودکان دارای نیازهای خاص (اتیسم، سندرم داون ….

آدرس :

قوچان ، خیابان شهید داوودی ، نبش چهارراه اول

تلفن پذیرش :

09390801870

47239487


سایر مراکز مشاوره در قوچان :

profile-pic
قوچان  /  خیابان گوهرشاد نرسیده به تقاطع داوودی پ 76 مرکز مشاوره مهرآفرین
مشاوره و رواندرمانی خانواده مشاوره ازدواج و انتخاب مناسب همسر مداخله در طلاق مشکلات تحصیلی و برنا...
مراکز مشاوره و روانشناسی قوچان

بهترین مرکز مشاوره قوچان چه مرکزی است ؟

از نظر مجله توانبخشی سلام درمانگر بهترین مرکز مشاوره قوچان و یا بهترین دکتر روانشناس قوچان مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. ( ویکی پیدا )

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در قوچان و یا روانشناس کودک در قوچان و یا مرکز مشاوره خانواده در اراک هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.