مراکز فیزیوتراپی کامرانیه تهران | از بهترین کلینیک ها

در ادامه معرفی کلینیک های فیزیوتراپی شمال تهران ، در این نوشته لیستی از مراکز فیزیوتراپی کامرانیه را بر شما مخاطب عزیز گرد آورده ایم. لیست معرفی شده دارای پروانه معتبر از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. اگر به دنبال مرکز فیزیوتراپی خوب در محدوده کامرانیه شمالی و جنوبی هستید از لیست زیر انتخاب نمایید.

کلینیک های فیزیوتراپی کامرانیه :

profile-pic
تهران  /  کامرانیه,میدان چیذر، خیابان عسگری، درمانگاه ندا، فیزیوتراپی ندا
--

فیزیوتراپی موحدی

آدرس :
خیابان کامرانیه شمالی ، نبش فرمانیه (َشهید لواسانی) ، پلاک دوم
ساختمان سرو ، طبقه همکف

تلفن پذیرش :
02122804942


توجه : اگر فیزیوتراپیست شاغل در محدوده کامرانیه تهران هستید و نام خود را در لیست فوق مشاهده نمی کنید. بر روی ثبت اطلاعات مطب کلیک کنید و مشخصات خود را ثبت کنید. اطلاعات پس از تایید نمایش داده می شود.

فیزیوتراپی کامرانیه تصویر

بهترین مرکز فیزیوتراپی در کامرانیه

از نظر سایت سلام درمانگر بهترین کلینیک فیزیوتراپی در محله کامرانیه ، مرکزی است که دارای ویژگی های زیر باشد :

  • تجهیزات به روز در کلینیک
  • دانش به روز درمانگر یا فیزیوتراپیست
  • رضایت بالای مراجعان
  • عضویت در سازمان نظام پزشکی
  • فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی

دقت داشته باشید که سلام درمانگر نمی تواند نسبت به کیفیت کلینیک ها تضمینی ارائه بدهد بلکه صرفا می تواند تضمین مجوز دار و معتبر بودن را به شما بدهد.

درباره کامرانیه و راه های ارتباطی

کامرانیه محله‌ ای اعیان‌ نشین در منطقه فرمانیه واقع در شمیران، در شمال تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد از گران‌ قیمت‌ ترین مناطق مسکونی تهران می باشد.این محله به مرکزیت خیابان کامرانیه، از شمال با نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر و از شرق و غرب با فرمانیه هم‌مرز است. کامرانیه به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ به شمال چهارراه کامرانیه (تقاطع بلوار اندرزگو، خیابان فرمانیه و خیابان کامرانیه) کامرانیه شمالی و به جنوب این چهارراه، کامرانیه جنوبی می‌گویند.

منابع استفاده شده :

سازمان نظام پزشکی