با ما در تماس باشید

مجله توانبخشی و مشاوره سلام درمانگر

ما سعی می کنیم در سلام درمانگر، خدماتی که رشته های توانبخشی و مشاوره به مراجعین و بیماران مختلف انجام می دهند را معرفی کنیم. باور ما این است که بسیاری از هم وطنان ما و متاسفانه برخی از جامعه پزشکی از معجزات توانبخشی و مشاوره آگاهی کامل ندارند و این خود مسبب تاخیر در مراجعه و دریافت خدمات می شود. در برخی از موارد تاخیر در مراجعه سبب دائمی شدن مشکل و یا مقاومت به درمان می شود.

این وب سایت متعلق به کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی باران واقع در تهران می باشد.

رسالت کلینیک باران 

کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی باران یکی از معتبرترین و با سابقه ترین کلینیک های این حوزه در سطح کشور می باشد. 

رسالت موسس این کلینیک بهبودی مراجعان این خدمت براساس جدیدترین و موثرترین متدها می باشد. 

خدمات ما بر سه ستون اساسی تعریف می شود.

۱) درمان سریع : متدهایی که در درمان بکار برده می شود همه می بایست بر اساس تحقیقات شواهد محور باشد. این متدها حاصل مطالعه جدیدترین تحقیقات و تجربه بیش از ۱۵. ساله موسسان کلینیک می باشد. 

خروجی این باعث شده است که مراجعانی که از این خدمات استفاده می کنند با سرعت بسیار بالاتری به سطوح بالاتر عملکردی برسند.

۲) درمان راحت : برخی از روش ها و متدها بر پایه سخت گیری و فشار به مراجعه کننده طراحی شده اند. شعار مجموعه باران این است که مراجعه کننده چه کودک و چه بزرگسال تجربه خوبی از روند درمان داشته باشد.

در صورتیکه مراجعه کننده حس و تجربه خوبی داشته باشد انگیزه او برای همکاری و انجام تمرینات به شدت بالا می رود که همگی به سرعت بخشیدن روند درمان کمک می کنند.

۳) درمان خانواده محور : از جدیدترین متدهای روز دنیا ، درمان های خانواده محور است. جدا از اینکه این متد ها به افزایش سرعت درمان کمک می کنند بلکه باعث  همچنین  باعث کارایی بالای درمان خواهند شد. 

 

 

این وب سایت متعلق به کلینیک گفتار درمانی و کاردرمانی باران واقع در تهران می باشد.

مسیر های ارتباطی با ما :

ارتباط مسئول پذیرش کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی باران :

۰۹۲۱-۵۱۳-۰۰۸۷

 

آدرس ما :

تهران – فلکه دوم صادقیه – خیابان آیت الله کاشانی ،  نبش نجف زاده – فروتن ،  ساختمان بوستان – طبقه سوم – واحد ۱۱

 

راههای تماس با مدیران وب سایت مجله سلام درمانگر

ما در سلام درمانگر دنبال چه هستیم ؟

فضای وب پر شده است مطالب با عناوین علمی ولی محتوای غیر علمی ، فقط کافی است در این اینترنت جستجو کنید درمان دیسک کمر یا درمان لکنت. مطالب زیادی را خواهید دید که متاسفانه نه تنها ارزش علمی ندارند بلکه باعث خطای مراجعان خواهید شد. 

از سال ۱۳۹۲ ما با علم به این مساله و با دو کارمند شروع به تغییر جهت محتواهای توانبخشی و روانشناسی از فضای زرد به فضای علمی کرده ایم. امروز با بیش از ۲۰ هزار بازدید روزانه توانسته به بخشی از خواسته خود برسیم. 

بسیاری از خدمات رشته های توانبخشی و روانشناسی که در گذشته شناخته نشده بودند امروز کاملا شناخته و بخشی آن به دلیل تولید محتوای صحیح سلام درمانگر بوده است. 

ما در سلام درمانگر به دنبال شناساندن خدمات رشته های توانبخشی ( شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، فیزیوتراپی. ، بینایی سنجی ، تغدیه ) و روانشناسی ( مشاوره ، رواشناسی کودک ، روانشناسی موفقیت و خانواده ) به شکل کاملا علمی به جامعه هدف هستیم.

مدیریت مجموعه سلام درمانگر :

موسس و مدیر مجموعه سلام درمانگر بر عهده جناب آقای مصطفی قاسمی گفتار درمانگر است. ایشان بیشتر از ۲۰ سابقه تولید محتوا دارند. در زمینه توانبخشی و شناختن خدمات این رشته ها یکی از افراد تاثیر گذاره بودند. 

در کنار فعالیت تولید محتوا ، راه اندازی و مدیریت کلینیک های توانبخشی خانواده محور نیز یکی از خدمات ایشان بوده است. هم اکنون ایشان مدیریت بیش از ۴ مجموعه توانبخشی را بر عهده دارند. هر یک از این مجموعه ها در مکان خود از بهترین و با کیفیت ترین مجموعه ها می باشند. 

طراحی نرم افزار ، نگارش کتاب  توانبخشی نیز بخش دیگری از  فعالیت موثر ایشان می باشد.

 

مصطفی قاسمی مدیریت سلام درمانگر